Menu

Tebe Gada

co dwa tygodnie o produktach i zespołach

O blogu Tebe Gada

tebe

Jeśl interesuje Cię to co piszę, są dwa sposoby by nie przegapić nowych treści

1. Newsletter

2. RSS

3. @tutebe

 

Kim jestem?

Pracuję jako Dyrektor ds Technologii w segmencie internet Agory. Odpowiadam za technologię w takich serwisach jak Gazeta.pl, Sport.pl czy Plotek.pl

Mój profil: w Goldenline, w LinkedIn (od 2004) i na stronach Agora SA.

Produkty cyfrowe rozwijam już ponad 10 lat. Do października 2007 budowałem serwisy społecznościowe: Blox, Forum Gazeta.pl. Odpowiadałem w tych serwisach za architekturę i decyzje związane z designem ale też za wszystkie obsługujące je procesy (z moderacją i animacją społeczności). Byłem product ownerem zanim było to popularne ;-)

W 2006 - 2007 roku byłem "właścicielem" strony głównej portalu Gazeta.pl.

Pracuję od 1991 roku, najpierw byłem dziennikarzem miejskim, potem gospodarczym, wreszcie tworzyłem dodatek komputerowy do Gazety Wyborczej. Trochę to tu wspominam. Napisałem skromną książkę o Internecie. Wtedy jeszcze pisało się z dużej litery. Napisałbym grubszą, ale nie było czasu.

W projekcie internet Agory pracuję od początku. Ciągle popełniam nowe błędy.
Chcesz do mnie napisać? Mail to tebe[w]gazeta.pl.

Blog

Na Blox.pl w marcu 2004 zaczynał jako blog o internecie, muzyce z internetu i mediach raczkujących w sieci itp. Rok wcześniej zacząłem blogowanie na blogspocie. To była wprawka przed uruchomieniem Blox. Nadal staram się śledzić co się dzieje i wspominam o rzeczach najważniejszych. Ale coraz częściej skręcam w stronę problemów, którymi zajmuje się w pracy. A wiążą się one z designem, user experience, prowadzeniem projektów oraz szeroko rozumianym rozwojem produktów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Nick Luft] *.rmcs.cranfield.ac.uk


    Hi,

    I have found that you have created a link to my "Impudent Flutter" blog. Thank you. I don't read Polish very well, well actually not at all. What is your site about?

    Nick Luft

© Tebe Gada
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci